Aplikuar dhe marrë kompresor reciprok 25 gradë patentë valvul ajri

Kompania jonë aplikuar për të dhe të marrë reciprok kompresor 25 gradë patentë valvul ajri.
Kjo valvul mund të zvogëlojë rezistencën kur gazi shkon përmes valvulave, humbja më pak energji, rritet shpejtësia e rrjedhjes të gazit, ajo mund të hartohet një valvul e cila ka sipërfaqe të madhe rrjedhin në një hapësirë të vogël.

BAB6809C-3916-457A-BAD9-DF997E73DC30

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Heart


Ora Post: shkurt-08-2018
WhatsApp Online Chat !