Rreth nesh

Rreth SHBA

Fabrika ime është themeluar në vitin 2006 në Wenzhou

Si udhëheqës të industrisë për të dizajnuar dhe të prodhuar rezervë  

pjesë për kompresor piston dhe ndarja gazit bimëve në Kinë

Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht për metalurgji, gërmimeve, petrokimike  

industria, ndarja e gazit, industria kimike, industria e tekstilit, ushqimore, sende

industrinë, industrinë mjekësore shërbimit etc.Provide OEM

CNC

Cilësia dhe Honor

Kompania ka kaluar certifikimin ISO9001.

Dizajn për valvula është patentuar për të përmirësuar dhe të zgjeruar

shërbimit life.Successfully zbuluar oksid tungsten & pistonin qeramike  

rod Shpikur hollë pastrim fiber rezistente mbushur PTFE për të prodhuar

unaze pistoni, unazë support, paketim mbyllja unazë, në mënyrë për të mbushur boshllëk në

tregu.

Machining Qendra I

Markave të mëdha Compressor

PPI, MAN, tha, GE, Komo-RAND, nuovo PIGNONE etj

Të gjitha llojet e markave kineze kompresorit

 

shop prodhimit

WhatsApp Online Chat !