велосипедист прстен

Краток опис:

Избор од широк спектар на материјали tribological Не притисокот кој се применува на возачот прстен со помош на жлебови, конверзија на цилиндерот од подмачкани со не-подмачкано работење на клипни компресори, велосипедист водич прстени на клипот создаден во цилиндарот. Ние ги Производство од материјали кои се специјално развиени за соодветната апликација.


детали за производот

Тагови производ

Избор од широк спектар на материјали tribological
Не притисокот кој се применува на возачот прстен со помош на жлебови
, конверзија на цилиндерот од подмачкани со не-подмачкано операција
Во клипни компресори, велосипедист водич прстени на клипот создаден во цилиндарот.
Ние ги Производство од материјали кои се специјално развиени за соодветната апликација.


  • Претходно:
  • Следно:

  • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

    WhatsApp Online Chat !