Тефлонски гас прстен

Краток опис:

тоа може да го носат притисок кога гасот е компресирана, тоа, исто така, може да го намали гас во компонентите на пакувањето


детали за производот

Тагови производ

тоа може да го носат притисок кога гасот е компресирана, тоа, исто така, може да го намали гас во компонентите на пакувањето


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Online Chat !