пакување прстен

Краток опис:

нашата компанија е комбинација широк спектар на метални и неметални материјали и различни дизајни за да се соочи со многу барања типичен пакување и, исто така, на повеќе специфични и проблематични. Опсегот на материјали кои нашата компанија ги користи се достапни во широк спектар на пакување прстени наменета за еднонасочно и Двонасочно запечатување, ниска пропустливи притисок и гас чистка запечатување. Ова исто така вклучува голема брзина и висок притисок прстени, како и сендвич и трокреветни круг дизајни. Ба ...


детали за производот

Тагови производ

нашата компанија е комбинација широк спектар на метални и неметални материјали и различни дизајни за да се соочи со многу барања типичен пакување и, исто така, на повеќе специфични и проблематични.

Опсегот на материјали кои нашата компанија ги користи се достапни во широк спектар на пакување прстени наменета за еднонасочно и Двонасочно запечатување, ниска пропустливи притисок и гас чистка запечатување. Ова исто така вклучува голема брзина и висок притисок прстени, како и сендвич и трокреветни круг дизајни.

Основни пакување прстен дизајни:

Еден актерски печат прстени / парови
Двонаменски печат прстени / парови
Backup прстени
прекинувачи на притисок
прекинувач на притисок со помош слотови

Пакување прстен Материјали:

ИПК специјален полимер Легури
тефлонски
Термопластични
бронзеното
Леано железо


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Online Chat !