Аплицираше и доби клипни компресори 25 степени воздушен вентил за патенти

Нашата компанија аплицираше и доби клипни компресори 25 степени воздушен вентил патент.
Овој вентил може да го намали отпорот кога гас оди преку вентил, помалку губење на енергија, зголемување на брзината на проток на гас, тоа може да се дизајнира еден вентил кој има голема површина на протокот во мал простор.

BAB6809C-3916-457A-BAD9-DF997E73DC30

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп


Време на мислењето: Feb-08-2018
WhatsApp Online Chat !