crosshead тело

Краток опис:


 • EXW Price: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 10 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Shanghai
 • Начин на плаќање: T/T
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  WhatsApp Online Chat !